TvH Renaissance-challenge #10: Punten voor forumposts!

    Deel
    avatar
    Ranfox
    Plaatselijke yama

    Leeftijd : 28
    Speciale vermogens : Power of Fluffyness =3=

    Re: TvH Renaissance-challenge #10: Punten voor forumposts!

    Bericht van Ranfox op di sep 22, 2015 10:33 pm

    redtails schreef:Stel je voor, het aantal karakters in een post telt mee in de weging k;P

    Dat zou puntentelling zó onnodig ingewikkeld en tijdrovend maken

    Als dat zou zijn, dan ik weet dan wel wie de winnaar is deze maand: Kazatski met deze fantastische post XD


    _______________________

    "I think it sounds good but it needs more *klunk-unk*..."


    Seija can't stop to turn my image over~
    avatar
    Kazatski
    Hemelbewoner

    Leeftijd : 21
    Speciale vermogens : Geen speciale vermogens hebben

    Re: TvH Renaissance-challenge #10: Punten voor forumposts!

    Bericht van Kazatski op di sep 22, 2015 11:50 pm

    Ranfox schreef:
    redtails schreef:Stel je voor, het aantal karakters in een post telt mee in de weging k;P

    Dat zou puntentelling zó onnodig ingewikkeld en tijdrovend maken

    Als dat zou zijn, dan ik weet dan wel wie de winnaar is deze maand: Kazatski met deze fantastische post XD

    Weten we ook direct waarom dat niet de challenge is :3
    avatar
    Kely Scarlet
    The Scarlet Devil

    Leeftijd : 21
    Speciale vermogens : Stikkers plakken op alles en iedereen

    Re: TvH Renaissance-challenge #10: Punten voor forumposts!

    Bericht van Kely Scarlet op wo sep 23, 2015 12:00 pm

    Kazatski schreef:
    Ranfox schreef:
    redtails schreef:Stel je voor, het aantal karakters in een post telt mee in de weging k;P

    Dat zou puntentelling zó onnodig ingewikkeld en tijdrovend maken

    Als dat zou zijn, dan ik weet dan wel wie de winnaar is deze maand: Kazatski met deze fantastische post XD

    Weten we ook direct waarom dat niet de challenge is :3

    Wacht das zo'n onzin tekst XD die gebruiken we in de ontwerp wereld om een folder als voorbeeld te geven. Er staan gewoon random combinaties in.


    _______________________

    avatar
    Kazatski
    Hemelbewoner

    Leeftijd : 21
    Speciale vermogens : Geen speciale vermogens hebben

    Re: TvH Renaissance-challenge #10: Punten voor forumposts!

    Bericht van Kazatski op wo sep 23, 2015 12:56 pm

    Kely Scarlet schreef:
    Kazatski schreef:
    Ranfox schreef:
    redtails schreef:Stel je voor, het aantal karakters in een post telt mee in de weging k;P

    Dat zou puntentelling zó onnodig ingewikkeld en tijdrovend maken

    Als dat zou zijn, dan ik weet dan wel wie de winnaar is deze maand: Kazatski met deze fantastische post XD

    Weten we ook direct waarom dat niet de challenge is :3

    Wacht das zo'n onzin tekst XD die gebruiken we in de ontwerp wereld om een folder als voorbeeld te geven. Er staan gewoon random combinaties in.

    De tekst die vaak wordt gebruikt, beter bekend als "lorem ipsum", is een gedeelte daarvan, maar die tekst is een daadwerkelijke tekst namelijk Liber Primus van "de finibus bonorum et malorum" door Cicero.
    avatar
    Rage
    Über-Senpai

    Leeftijd : 30
    Speciale vermogens : Diplomatic Immunity

    Re: TvH Renaissance-challenge #10: Punten voor forumposts!

    Bericht van Rage op wo sep 23, 2015 3:41 pm

    Veni vidi vici.

    And I discovered it was boring.


    _______________________

    "Time to [Censored] some face!"
    -Random Namekian
    avatar
    Urameshiya
    Beheerder

    Leeftijd : 26
    Speciale vermogens : Ik kan matcha detecteren op ongeveer 863 meter afstand.

    Re: TvH Renaissance-challenge #10: Punten voor forumposts!

    Bericht van Urameshiya op do okt 01, 2015 12:54 pm

    Hier is de uitslag! Mocht er ergens een foutje in blijken te zitten, laat het me weten!

    NaamPostsTopicsExtra puntenScore
    Maribel Hearn177350611
    Kazatski17540565
    Ranfox14730471
    TanukiTyfoon11210346
    Urameshiya881110384
    Kely Scarlet77110251
    Snakke6210196
    Rage51110173
    redtails42110146
    Pshycho Maniac4110133
    Ledian40120
    Nekotaku293117
    Quwanti2575
    Tritium2472
    Graan2266
    Bakuhatsu2163
    Sophie21393
    Princess Sylvysprit1957
    Gemu18274
    Meira1751
    Manfred1545
    ChronoSchizoShiki1339
    T927
    Cryogenic Cereal927
    Claudius 618
    Omekeki618
    Hakurei Ninja515
    draakedan412
    Yonowaaru412
    Pyonta-kun412
    Reym39
    TH-chen39
    kyr200539
    Aldena26
    Decidetto26
    Deviljho26
    wolfie55926
    Yukari13
    Suuschuu13
    Kogasa5413
    NekoMithos13
    YoukaiKoishi1113
    Shiro13
    Slaz13
    WCP13
    RakeStriver13
    avatar
    redtails
    Vaste forumganger (Hard Mode)

    Leeftijd : 26
    Speciale vermogens : Dagelijks het woord "Pruts" gebruiken

    Re: TvH Renaissance-challenge #10: Punten voor forumposts!

    Bericht van redtails op do okt 01, 2015 3:22 pm

    Wow, bijna 100-fold verschil tussen een de laagste 2.5% en de hoogste 2.5% (95% confidence interval). Dat is best wel een mega verschil.
    avatar
    Ranfox
    Plaatselijke yama

    Leeftijd : 28
    Speciale vermogens : Power of Fluffyness =3=

    Re: TvH Renaissance-challenge #10: Punten voor forumposts!

    Bericht van Ranfox op do okt 01, 2015 6:39 pm

    Lekker, voor iedere post ook al punten. Dat was ik effe vergeten. Tikt wel lekker aan zo. :)


    _______________________

    "I think it sounds good but it needs more *klunk-unk*..."


    Seija can't stop to turn my image over~

    Gesponsorde inhoud

    Re: TvH Renaissance-challenge #10: Punten voor forumposts!

    Bericht van Gesponsorde inhoud


      Het is nu vr okt 20, 2017 2:36 pm